Portál Energie ČS | Informace

O Portálu Energie ČS

Portál Energie ČS je webová aplikace, pomocí které získáte přehled o svých smlouvách, odběrných místech, platbách a vyúčtováních. Přihlášením do Portálu máte okamžitý přístup k aktuálním údajům o svém zákaznickém účtu a zároveň jeho prostřednictvím můžete zadat požadavek například na změnu kontaktních údajů, výši záloh, případně uplatnit reklamaci.

Výhody

  • Pohodlný přístup k zákaznickému účtu.
  • Přehled o platbách za energie.
  • Možnost zadání požadavku např. na změnu kontaktních údajů, nastavení záloh.
  • Sjednání smlouvy on-line pro domácnosti.

Registrace a přístup do Portálu Energie ČS

Přístup do Portálu je zřízen každému zákazníkovi, který o tuto službu požádá při sjednání smlouvy o dodávce energií od naší společnosti. Je určen zákazníkům kategorie Domácnosti a Firmy.

Do Portálu se zákazník přihlašuje pomocí zákaznického čísla a jednorázového autorizačního kódu.

Smlouva on-line na Portálu Energie ČS

Smlouva on-line je internetová aplikace pro elektronické sjednávání smluv na dodávky elektřiny a plynu pro domácnosti. Pro uzavření smlouvy prostřednictvím této aplikace je nutná registrace do Portálu ENERGIE ČS.

Celý proces změny dodavatele vyřídíme za Vás na základě Vámi podepsané plné moci a o všech krocích Vás budeme postupně informovat.

Postup sjednání smlouvy on-line

  1. Registrace do Portálu
  2. Sjednání smlouvy on-line
  3. Aktivační poplatek 1 Kč
  4. Změna dodavatele
  5. Zahájení dodávky

Ke sjednání smlouvy si prosím připravte poslední vyúčtování, případně smlouvu od Vašeho stávajícího dodavatele energií, kde jsou uvedeny všechny potřebné údaje o odběrném místě.

Veškerá komunikace bude probíhat elektronicky, proto Vás prosíme, abyste věnovali zvláštní pozornost při vyplňování kontaktních údajů. Pro aktivaci nové smlouvy budete požádáni o úhradu aktivačního poplatku ve výši 1 Kč, který nahrazuje fyzický podpis smlouvy. Jakmile dojde ke spárování platby, bude smlouva považována za uzavřenou.

Po dokončení procesu změny dodavatele obdržíte platební kalendář s rozpisem záloh na příslušný kalendářní rok a informaci o zahájení dodávek od naší společnosti.

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás