Vážení klienti, v médiích se 13. 8. 2019 objevila informace o tom, že chce Česká spořitelna skončit s prodejem energií a prodat svou dceřinou společnost Energie ČS.

Energie ČS zůstává nadále 100% dceřinou společností České spořitelny a její produktová nabídka je stále součástí poradenství a produktu Moje zdravé finance. „V současné době hledáme strategického partnera a chceme být nadále stabilním dodavatelem energií na trhu,“ říká Jan Kovalský, člen představenstva dceřiné společnosti Energie ČS, a dodává: „dnes má od nás elektřinu a plyn téměř 44 tisíc domácností a do konce tohoto roku plánujeme náš byznys ještě rozvinout a dostat se až na pomyslnou metu 50 tisíc zákazníků.“

K podpoření další expanze hledá Česká spořitelna pro společnost Energie ČS dlouhodobého strategického partnera z oboru energetiky, se kterým by mohla pod značkou Energie ČS spolupracovat.

Bohužel jsme zaznamenali snahu některých konkurenčních společností nás diskreditovat. Rádi bychom Vás ujistili, že stávajícím ani budoucím klientům v žádném případě žádné nebezpečí nehrozí.