„Nové webové stránky Energie ČS by měly přinést našim klientům i ostatním návštěvníkům kromě modernějšího vzhledu přehlednější přístup k důležitým informacím, jsou navíc ještě lépe přizpůsobené mobilním zařízením." shrnuje klíčové vlastnosti nových stránek člen představenstva Jan Kovalský.

Navigační struktura stránek zůstala zachována

Nové stránky mají velmi podobnou strukturu obsahu, jako měl původní web. Věříme, že to návštěvníkům webu usnadní adaptaci na nový design. Jednou ze změn je ale navigace mezi segmenty Domácnosti, Firmy, Velkoodběratelé a Výrobci, která je umístěna v hlavní liště menu formou rozevíracího seznamu.

Kalkulačka úspory v novém kabátě

Modernizací prošla kalkulačka úspory, která umožňuje zájemcům o naše produkty spočítat potenciální úsporu při přechodu k Energii ČS. Kalkulačka je dostupná pro segment Domácností i Firem pro oba produkty, tedy pro elektřinu i plyn.

Zachována zůstala samozřejmě možnost sjednat si dodávky elektřiny či plynu plně on-line nebo rozsáhlá sekce informací pro všechny segmenty klientů.

Využití webové platformy Finanční skupiny České spořitelny

Společnost Energie ČS, a.s. spustila nové webové stránky 29. Srpna 2019. Stránky využívají jednotnou platformu Finanční skupiny České spořitelny, což usnadnilo nejen samotnou tvorbu stránek, ale je především zárukou snazší aktualizace stránek z obsahového i technického hlediska.