O společnosti Energie ČS

Finanční síla na energetickém trhu

Díky silnému zázemí Finanční skupiny České spořitelny, která je členem Erste Group, jsme spolehlivým partnerem v oblasti dodávek energií a výkupu elektřiny z obnovitelných zdrojů. Řídíme se Etickým kodexem Energetického regulačního úřadu a ctíme pravidla etického a profesionálního jednání obchodníka v energetických odvětvích.

 

Zázemí finanční skupiny České spořitelny 

Jsme dceřiná společnost České spořitelny a na energetickém trhu působíme od roku 2012. Pro domácnosti, firmy a korporace nabízíme kompletní zajištění dodávky elektřiny a zemního plynu.

Základní údaje o společnosti Energie ČS, a. s.

 

Název společnosti: Energie ČS, a.s.
Právní forma: Akciová společnost, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze,  oddíl B, vložka 18431
Datum vzniku: 7. srpna 2012
Sídlo: Budějovická 1518/13a, PSČ 14000, Praha 4
IČ: 242 56 692
DIČ: CZ 242 56 692
Hlavní předmět podnikání: Obchod s elektřinou a plynem
Bankovní spojení: Česká spořitelna, a.s., č. ú. 5290852/0800
Kontakt: Budějovická 1518/13a, 140 00 Praha 4  800 888 880
Zákaznická linka Energie ČS:  E-mail: info@energie-cs.cz

Prohlášení dceřiné společnosti ČS na internetových stránkách dceřiné společnosti ČS

Energie ČS, a.s., se sídlem Praha - Praha 4, Budějovická 1518/13a, PSČ 140 00, IČ: 242 56 692 je jako řízená osoba členem koncernu Finanční skupiny České spořitelny. Řídící osobou koncernu Finanční skupiny České spořitelny je Česká spořitelna, a.s., se sídlem Praha 4, Olbrachtova 1929/62, PSČ 140 00, IČ: 45244782.

Naše hodnoty

 • Myslíme na životní prostředí
  Vykupujeme elektřinu z obnovitelných zdrojů, kterou dále dodáváme našim zákazníkům. Lídrem na trhu jsme ve výkupu zelené elektřiny z bioplynových stanic.
 • V jednoduchosti je krása
  Velkou část energie vkládáme do oblasti zjednodušení obsluhy zákazníka např. v podobě on-line řešení, nebo rozšíření poradenství v rámci pobočkové sítě České spořitelny.
 • Koncept Moje zdravé finance
  Domácnostem nabízíme řešení, jak zkrotit rodinné výdaje a posílit jejich energetickou soběstačnost. Jsme partnerem služby Moje zdravé finance České spořitelny.
 • Cesta energetické optimalizace
  Pomáháme zákazníkovi hledat a realizovat úsporná opatření. Pro firmy a korporace nabízíme energetická řešení na bázi individuálního přístupu, který lépe zohledňuje charakter jejich spotřeby.

  Jsme partnerem projektu Chytré město České spořitelny, který pomáhá firmám a městům připravovat a financovat inovativní projekty.
 • Spojení lidí a energie pro dobrou věc
  V souladu s naším mottem „Spojení lidí a energie pro dobrou věc“ podporujeme sportovní klub HARRANTI Ski Team Harrachov, který je zaměřený na komplexní sportovní přípravu dětí.
 • Etický kodex
  V roce 2014 jsme se přihlásili k Etickému kodexu obchodníka v energetických odvětvích, který zveřejňuje Energetický regulační úřad. Co pro nás jeho ustanovení znamenají v praxi, se můžete dočíst zde.

Vedení společnosti

Jan
Kovalský

 člen představenstva

Filip
Belant

předseda dozorčí rady

Dušan
Sýkora

místopředseda dozorčí rady

Martin
Machač

člen dozorčí rady

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás