1. Elektřina
  2. Plyn
  3. Informace
  4. Kontakty

Portál ENERGIE ČS

Portál ENERGIE ČS je webová aplikace, pomocí které získáte přehled o svých odběrných místech, platbách a vyúčtování. Přístup do Portálu je zřízen automaticky pro všechny klienty, kteří mají sjednanou smlouvu o sdružených službách dodávek energií od společnosti Energie ČS.

Přístup do Portálu

Jsem zákazníkem

Jste-li naším zákazníkem, zadejte Vaše zákaznické číslo a následně autorizační kód zaslaný na Váš e-mail. Zákaznické číslo je novému zákazníkovi zasláno v registračním e-mailu, stávající jej nalezne na svém pravidelném ročním vyúčtování.

Přihlásit se

Nejsem zákazníkem

Nejste-li naším zákazníkem, nejprve se registrujte. Po odeslání vyplněného registračního formuláře obdržíte ověřovací e-mail. Po jeho otevření klikněte na odkaz a vyčkejte na ověřovací kód, který Vám zašleme prostřednictvím SMS zprávy.

Registrovat se

O portálu ENERGIE ČS

Přihlášením do Portálu máte okamžitý přístup k aktuálním údajům o svém zákaznickém účtu z pohodlí Vašeho domova. Prostřednictvím Portálu můžete zadávat požadavky na změnu kontaktních údajů, výše záloh, případně uplatnit reklamaci. Portál je určen zákazníkům z kategorie Domácnosti a Firmy.

Výhody

  • Pohodlný přístup k zákaznickému účtu.
  • Přehled o platbách za energie.
  • Nastavení záloh, změna kontaktních údajů.
  • Sjednání smlouvy on-line pro domácnosti.
  • Změně dodavatele on-line.

Podrobné informace o portálu