PORTÁL Energie ČS

O společnosti

Nyní se nacházíte: Úvod Profil společnosti O společnosti

Finanční síla na energetickém trhu

Díky silnému zázemí Finanční skupiny České spořitelny, která je členem Erste Group, jsme spolehlivým partnerem v oblasti dodávek energií a výkupu elektřiny z obnovitelných zdrojů.

O nás

ZÁZEMÍ FINANČNÍ SKUPINY ČESKÉ SPOŘITELNY

Jsme dceřiná společnost České spořitelny a na trhu působíme od roku 2012. Pro domácnosti, firmy a korporace nabízíme kompletní zajištění dodávky elektřiny a zemního plynu.

VÍCE INFORMACÍ O SKUPINĚ

MYSLÍME NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Vykupujeme elektřinu z obnovitelných zdrojů, kterou dále dodáváme našim zákazníkům. Lídrem na trhu jsme ve výkupu zelené elektřiny z bioplynových stanic.

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Spokojenost zákazníka spojujeme s úrovní poskytovaného zákaznického servisu a podpory. Chceme, aby nás zákazníci vnímali jako spolehlivého partnera, který pružně reaguje na jejich potřeby a nabízí užitečná řešení. Velkou část energie vkládáme do oblasti zjednodušení obsluhy zákazníka např. v podobě on-line řešení, nebo rozšíření poradenství v rámci pobočkové sítě České spořitelny.

CESTA ENERGETICKÉ OPTIMALIZACE

V rámci energetického poradenství pomáháme zákazníkovi hledat a realizovat úsporná opatření. Pro firmy a korporace nabízíme energetická řešení na bázi individuálního přístupu, který lépe zohledňuje charakter jejich spotřeby. Jsme partnerem projektu Chytré město České spořitelny, který pomáhá firmám a městům připravovat a financovat inovativní projekty.

KONCEPT MOJE ZDRAVÉ FINANCE

Domácnostem nabízíme řešení, jak zkrotit rodinné výdaje a posílit jejich energetickou soběstačnost. Jsme partnerem služby Moje zdravé finance České spořitelny a projektu Fotovoltaika na klíč pro rodinné domy, ve spolupráci se Stavební spořitelnou České spořitelny.

SPOJENÍ LIDÍ A ENERGIE PRO DOBROU VĚC

V souladu s naším mottem „Spojení lidí a energie pro dobrou věc“ podporujeme sportovní klub HARRANTI Ski Team Harrachov, který je zaměřený na komplexní sportovní přípravu dětí.

ETICKÝ KODEX

V roce 2014 jsme se přihlásili k Etickému kodexu obchodníka v energetických odvětvích, který zveřejňuje Energetický regulační úřad. Co pro nás jeho ustanovení znamenají v praxi, se můžete dočíst zde.

A kde na to všechno bereme energii? Jsme propadlí sportu. Někteří z nás jsou členy SKI a BIKE teamu ČS, jezdíme na hory a společně jsme založili JÓGA spolek Energie ČS.

Základní údaje o společnosti

Firma Energie ČS, a.s.
Právní forma Akciová společnost, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 18431
Datum vzniku 7. srpna 2012
Sídlo Praha - Praha 4, Budějovická 1518/13a, PSČ 14000
242 56 692
DIČ CZ 242 56 692
Hlavní předmět podnikání Obchod s elektřinou a plynem
Bankovní spojení Česká spořitelna, a.s., č. ú. 5290852/0800
Kontakt Budějovická 1518/13a, 140 00 Praha 4
800 888 880 Zákaznická linka Energie ČS
E-mail info@enegie-cs.cz

 

Prohlášení dceřiné společnosti ČS na internetových stránkách dceřiné společnosti ČS

Energie ČS, a.s., se sídlem Praha - Praha 4, Budějovická 1518/13a, PSČ 140 00, IČ: 242 56 692 je jako řízená osoba členem koncernu Finanční skupiny České spořitelny. Řídící osobou koncernu Finanční skupiny České spořitelny je Česká spořitelna, a.s., se sídlem Praha 4, Olbrachtova 1929/62, PSČ 140 00, IČ: 45244782.

Vedení společnosti

Představenstvo

Dušan Vaškovic předseda představenstva
Jan Kovalský člen představenstva

Dozorčí rada

Libor Vošický předseda dozorčí rady
Monika Laušmanová místopředseda dozorčí rady
Filip Belant člen dozorčí rady